MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 8548606

nr 854 8606

Stolar

1 par, Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2013
kl 19:41:41